Бетаїн

Бетаїн від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка бетаїну по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом бетаїн в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Бетаїном називають амінокислоту, яка міститься у великій кількості в морепродуктах (крабах), деяких видах слимаків, цукрових буряках, зернових, вині, шпинаті. Це похідне від триметилгліцину, його називають триметиламінооцтова кислота або просто «внутрішня сіль». Дана речовина відіграє важливу роль в організмі людини та тварин, вона виступає «донором» метильних груп, а також бере участь у реакціях переметилювання.

Завдяки специфічним властивостям бетаїн широко застосовується людьми в багатьох промислових галузях, наприклад, харчової, хімічної, косметичної, фармацевтиці. Дана амінокислота сприяє переварюванню та засвоєнню їжі, саме тому її можна зустріти в складі багатьох лікарських препаратів і дієтичних добавок. Бетаїн чудово захищає органи травлення від негативних впливів різного характеру.

У сільському господарстві бетаїн застосовується як харчова добавка, покликана поліпшити поживні якості кормів, підвищити апетит вирощуваних тварин і птиці. Наприклад, нормою введення амінокислоти для поголів’я свиней вважається 0,2-2 кг/т готового корму. Бетаїн (гігроскопічний дрібнокристалічний порошок без кольору та, майже, без запаху та смаку) додають також в рибний прикорм (наприклад, для коропів), щоб збільшити швидкість росту особин.

Бетаїн від ТОВ «Агрокапітал України» – це завжди якісний продукт для подальшого застосування в вище перерахованих галузях промисловості. Клієнти компанії можуть не сумніватися у відмінних властивостях даної речовини, зокрема, її гігроскопічності. Виробники, що випускають бетаїн, ретельно стежать за тим, щоб в процесі вироблення застосовувався антикомкователь.

Ціна бетаїну в компанії «Агрокапітал України» приємно дивує своєю доступністю, до того ж, ми займаємося доставкою бетаїну та інших товарів по Україні та за кордон.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А