Жом

Жом від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість. Доставка по всій Україні та за кордон. 

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом Жом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами:
+38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Відходи бурякоцукрової промисловості прийнято називати коротким, але змістовним словом «жом». Працівники сільського господарства не з чуток знають це визначення і часто використовують сировину як корм для ВРХ. Січка цукрових буряків або жом подається тваринам в трьох видах обробки: свіжим, сушеним і кислим (силосування).

Свіжий жом має водянисту субстанцію, яка швидко приходить в непридатність. У сушеному вигляді – розсипом або брикетах – жом часто застосовують замість коренеплодів в складі збалансованого раціону великої рогатої худоби, волів і робочої худоби, а також телят, коней, овець, кролів та свиней в якості вуглеводного корму. Силосування або кислий жом сприймається тваринами найліпше, оскільки смакові якості сировини помітно покращуються. Крім того термін зберігання кислого жому набагато триваліший його застосування в свіжому вигляді.

Центнер свіжого жому вміщує в себе дюжину кормових одиниць і трохи більше 0,5 кг перетравного протеїну; така ж кількість сушеної сировини містить 8,4 і 3,8 кг, до складу кислого входить 8,7 і 0,8 кг білку. Варто зазначити, що передозування корму може призвести до погіршення смакових якостей молока та масла, тому молочна худоба не повинна отримувати більше 40 кг свіжого або кислого жому на добу. Кількість сухого корму для молочних корів допустима в межах 4 кг. У період відгодівлі великої рогатої худоби дають від 50 до 60 кг свіжого або силосованного жому щодня.

Придбати жом в Україні допоможе незалежна компанія «Агрокапітал України», відома широким спектром діяльності далеко за межами держави. У нас Ви можете в короткий термін замовити жом високої якості, в будь-якому вигляді за демократичними цінами. Для тих, хто проживає на території інших країн, є чудова новина: ми займаємося оптовими поставками сировини за кордон.

ТОВ «Агрокапітал України» працює за індивідуальною схемою з кожним клієнтом, оскільки нам важлива наша репутація і намагаємося підтримувати хороші відносини з замовниками.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А