Мінерали

Мінерали від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка мінералів по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом мінерали в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Тільки повноцінне годування сільськогосподарських тварин і птиці може забезпечити високі темпи приросту та продуктивності. Адже багаті на білки, амінокислоти, вітаміни і мінерали корми – це запорука здорового поголів’я, максимальних показників надоїв, приросту маси.

Серед необхідних організму речовин важливе місце займають мінерали. Мінерали – це хімічні речовини, які в невеликій кількості потрапляють в організм разом з їжею. Вони не несуть енергетичної функції, але їх значимість неможливо недооцінювати. Мінерали:

  • підтримують кислотно-лужну рівновагу в крові
  • регулюють обмін речовин
  • відповідають за побудову і регенерацію тканин і кісток
  • регулюють водно-сольовий обмін
  • відповідають за роботу м’язів

До мінералів відносять – селен, йод, кальцій, залізо, натрій, магній, фосфор і багато інших. Мінерали ділять на мікро і макроелементи. Кожен з цих елементів відповідає за певну функцію. Наприклад, за роботу м’язів відповідають магній, натрій і калій. Селен не допускає дію деяких хімічних канцерогенів, зменшує токсичну дію ряду речовин.

Раціони сільськогосподарських тварин, особливо свиней і птиці, часто бідні на вміст кальцію. Його недолік заповнюється за рахунок кісткового борошна, крейди, фосфатів та інших добавок. А адже його недолік відбивається на формуванні кісткової системи тварин. Молодняк тварин і птиці відчуває потребу в калію, тому в корми вводять протеїнові добавки, багаті цим елементом. Недолік натрію покривається додаванням до раціонів кухонної солі.

Купуючи мінерали від компанії «Агрокапітал України» ви отримуєте необхідні добавки до раціону тварин за доступною ціною та високою якістю.

Важливим джерелом кальцію є сапропель – тонкодисперсні відкладення із залишків водних рослин, водоростей, тварин і мінеральних часток.

Якщо сільськогосподарські тварини в профілактичних цілях отримують всі потрібні мікро і макроелементи – це дозволяє уникнути багатьох проблем, як зі здоров’ям і розвитком, так і продуктивністю і приростом.

Компанія «Агрокапітал України» надає своїм клієнтам послугу доставки мінералів по території України і за кордон. Співпрацюючи з нами, ви робите правильний вибір!

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А