Молочні продукти

Молочні продукти від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка молочних продуктів по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом молочні продукти в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Ефективний розвиток тваринницької галузі залежить від багатьох факторів. Недотримання хоча б одного з них може призвести до спадання темпів приросту та продуктивності. Відомо, що правильно складений раціон харчування є запорукою повноцінного розвитку сільськогосподарських тварин. Тут грають роль якісні корми, використання вітамінних і мінеральних добавок та ін.

Всі корми поділяють на:

  • соковиті
  • грубі
  • концентрати
  • тваринні корми
  • мінеральні корми
  • вітаміни та премікси

З кормів тваринного походження часто використовують молоко та продукти його переробки. Особливо це стосується вигодовування молодняку, де незбиране молоко дозволяє збільшити приріст у вазі. Проте використання молока не є рентабельним, тому промисловість успішно пропонує фермерам продукти його переробки та замінники. За хімічним складом вони максимально відповідають вмісту справжньому молоку, але істотно дешевше, що допомагає знизити витрати на корми для тварин.

До замінників незбираного молока можна віднести сухі замінники знежиреного молока, кормові суміші, приготовлені зі сколотини, сироватки, знежиреного молока в сухому і рідкому стані.

Всі ці продукти містять необхідні вітаміни, мінерали, білки та жири. Правильне застосування молочних продуктів призводить до швидкого зростання тварин і збільшення річного виробництва продукції, що випускається.

Купуючи молочні продукти від компанії «Агрокапітал України» ви створюєте сприятливі умови для повноцінного розвитку свого фермерського господарства. Ми реалізуємо продукцію тільки високої якості, при цьому наші ціни приємно дивують.

Якщо до процесу вигодовування молодняку ВРХ, великої рогатої худоби, свиней, поросят підійти раціонально і забезпечити їх всіма необхідними речовинами, то можна сміливо сподіватися на найвищі результати.

Компанія «Агрокапітал України» здійснює доставку молочних продуктів по території України і за кордон, що дозволяє уникнути проблеми пошуку перевізника продукції. Вибираючи нас – ви робите правильний вибір!

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А