Олійні культури

Олійні культури від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість. Доставка олійних культур по всій Україні та за кордон. 

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом олійні культури, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Олійні культури – це група рослин, які вирощуються і вирощуються для отримання жирних олій. Вміст жиру в цих культурах сягає від 20 до 60%. Вони ж є основним джерелом для отримання рослинної олії. Найбільш поширеними представниками олійних культур є:

  • соняшник
  • соя
  • льон
  • гірчиця 

На невеликих площах висаджується арахіс, кунжут, мак та інші олійні рослини. 

У світовому землеробстві олійні культури займають дуже значні посівні площі – близько 140 млн. га. 

Олія, що отримується з насіння олійних культур, широко використовується у всіх галузях. Це і харчова промисловість – використовується в їжу, йде на виготовлення маргарину, консервів, застосовується в кондитерській і хлібобулочній промисловості.

У технічних цілях використовується у лакофарбовій, парфюмерно-косметичній, текстильній, шкіряній та інших галузях промисловості. 

Але не тільки зерна олійних культур знайшли широке застосування в промисловості. Відходи від переробки насіння – макуха і шрот знайшли застосування в сільськогосподарській галузі, як джерело білку в комбінованих кормах. 

Кількість жиру в насінні залежить, насамперед, від виду, сорту рослин, від умов виростання, клімату та інших важливих умов. Це відноситься і до якості жиру. 

Серед олій, які застосовуються у світовій харчовій промисловості, найбільшого поширення набула соєва олія, на другому місці – соняшникова, далі розмістилися арахісова, бавовняна та інші олії. 

Частина олійних культур вирощується на зелені корми та силос, також вони сприяють очищенню полів від бур’янів.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А